IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> Pz.kpfw. L6/40 733(i)
Serj
сообщение 17.6.2017, 23:20
Сообщение #1

Новичок
*

Из: Лозовая
Спасибо сказали: 101 раз(а)

Вітаю шановні колеги. Представляю Вам свою крайню роботу, він`єтку зроблену за мотивами фото боїв в Словенії в грудні 1943 р. А саме бій в містечку Кочев`є відомий як «Битва в Кочев`ї» . Трохи передісторії: 9 грудня 1943 рік. Містечко Кочев`є в Югославії. Три бригади словенських партизан під командуванням Lt. Mirko Bracic зненацька атакували німецький гарнізон, який встиг сховатися за стінами старого замку і відчайдушно чинив опір. На допомогу гарнізону були відправлені: SS-Pol.Rgt. 19 і Inf.Rgt. 314 з 162. (turk.) Inf.Div. за підтримки танків і бронеавтомобілів з 13. (verst.) Pol.Pz.Kp. Почалися важкі бої у місті. Багато будівль було зруйновано.
12 грудня 1943р. місто було очищено від партизан. Кожна зі сторін втратила загиблими понад 100 осіб.
На той час до складу 13. Pol.Pz.Kp. який був задіяний у цій операції входило декілька конфіскованих італійських танків Fiat-Ansaldo L6/40. Один із ціх танків я і вирішив зробити. Мені дуже сподобався плямистий камуфляж одного із них.
По моделі: Модель від Італері, якість дуже посередня, на багатьох детелях стики пресформ. Із плюсів: травло, напів набірні траки.
Фігури від МБ.
Трос саморобний із капронової нитки. Німецького типу. Мені здалося його найлегше зробити. Робив вперше. Вже коли приклеїв до танка ), придумав як можно було зробити трос італійського типу, як в оригіналі на фото, але вже не став переробляти.
Фарбував пензлем ( мабудь останній раз). Фарби акрил Валехо і темпера. Тонував олійні фарби + пінен. Змивку робив акрилом. Пігменти Хома, а також у якості експерименту затирка для швів керамічної плитки. З`ясувалось, що між затиркою і пігментами з магазину різниці немає. Крім ціни).
Підставка: брусок ДСП , бруківка зроблена з керапласту.
Нажаль не обійшлося без косяків. Буду вдячний за поради і конструктивну критику.

Сообщение отредактировал Serj - 18.6.2017, 14:10
Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение

Go to the top of the page

+Quote Post
lexusdnepr
сообщение 18.6.2017, 10:29
Сообщение #2

Рассказчик про модели

Из: Днепр, Моделизм
Спасибо сказали: 180 раз(а)

Ух ты! Круто! Хороший сюжет, тут на целую диораму просится! Танчик неплох, но я бы ещё поиздевался. На подножку экипаж постоянно ступает, там можно графитом натереть. Корпус танка угловатый - грани, ящики, ручки все может натираться и скалываться. А что за белые потеки? Масло? Лучше растушевать. Коромысла ходовой тоже можно поскалывать. Сзади пыль грязь только до троса нанесена, а за тросом почему нет? Трос лучше из проволоки накрутить. Брусчатка хорошо получилась, роспись лица выглядывающего немца хорошая, лица второго фрица не видно. Форма как-то блестит, вы ее темперой красили? В общем и целом мне понравилось!

Спасибо сказали:

+Quote Post
Serj
сообщение 18.6.2017, 11:26
Сообщение #3

Новичок
*

Цитата
На подножку экипаж постоянно ступает, там можно графитом натереть. Корпус танка угловатый - грани, ящики, ручки все может натираться и скалываться.
Так , ви праві, але цього разу вирішив спробувати без графіта, хоча на своїх попередніх моделях я ним активно користувався. Тут я натирав лише ходову.
Цитата
Сзади пыль грязь только до троса нанесена, а за тросом почему нет?
Спочатку була задумка взагалі запилити весь танк, бо за легендою він бере участь у боях в місті, де пилюки повно. Але побоявся, що гарно не вийде (знаю , що досвідчені моделісти задувають матовою фарбою buff), але я поки що без аерографа і такого досвіду не маю, тому лише легенько припилив у нижній частині.
Цитата
Форма как-то блестит, вы ее темперой красили?
Так, фігури розписував темперою, потім глянцвий лак, потім змивка, потім матовий лак.
Взагалі то в реальності вони не мають блиску. На фото, мабудь через те що фотографував при електричному освітленні, трохи блікують.
Цитата
лица второго фрица не видно.
Додав пару фото.

Сообщение отредактировал Serj - 18.6.2017, 11:43
Эскизы прикрепленных изображений

+Quote Post
Горец
сообщение 18.6.2017, 12:12
Сообщение #4

Изучаю стендовый моделизм
**

Спасибо сказали: 130 раз(а)

Не, ну чё, я вполне домускаю такую легенду, что аккурат, перед тем, как прикрыть своих топтунов на брусчатке этого переулка, экипаж качественно, по-швабски отдраил свою машину. Хотя на реальных фото танк куда как по... юзанее. Ржи на лентах гусениц без излишества, каг-бэ... Весч! А троса реально лучшее самопальные.

Спасибо сказали:

+Quote Post
lexusdnepr
сообщение 18.6.2017, 13:20
Сообщение #5

Рассказчик про модели

Из: Днепр, Моделизм
Спасибо сказали: 180 раз(а)

Второй немец, ну вылитый Тиль Швайгер. Да, лица хорошо выходят. Я вот тока не пойму, зачем на фигурках делать смывку - это ж не техника. Так и блеска не будет. Припылить танк можно пигментами городских цветов - кирпич, цемент или жидко разведёнными эмалями. Насчёт эмалей уточню, когда попробую на своём т-34. А ещё б я глушак заржавел полностью.

Спасибо сказали:

+Quote Post
Serj
сообщение 18.6.2017, 20:56
Сообщение #6

Новичок
*

Цитата
Я вот тока не пойму, зачем на фигурках делать смывку - это ж не техника.
Так само як і для техніки, щоб виділити дрібні елементи на фігурі, та придати об`єм.
Цитата
А ещё б я глушак заржавел полностью.
То вже на любителя ))) Я взагалі вважаю , що глушак не має бути дуже іржавим, так, легенький наліт іржі та пилу, та можливо сліди обгорілої фарби. Але деякі моделісти чомусь полюбляють іржавити глушаки, та ще й імітують величезні нарости з іржі ))) Складаєтся враження, що то не глушак , а кусок водопровідної труби, яка сорок років пролежала під землею, пропустила через себе мільярд кубометрів води, а потім "водоканал" її вирив та втулив на танк замість глушака ))). Тому ні, я проти іржавих глушаків.

Сообщение отредактировал Serj - 18.6.2017, 21:00

+Quote Post
Горец
сообщение 18.6.2017, 21:16
Сообщение #7

Изучаю стендовый моделизм
**

Спасибо сказали: 130 раз(а)

Дык... Топтуны часто и - куда погрязнее любого танка бывают... Как говорится - пыли, пехота. там где пехота не пройдёт - она на пузе проползёт. Как-то так (гы!). К слову сказать - я сам, - мотострелок, так что, об этом - не по наслышке....

+Quote Post
DanS
сообщение 18.6.2017, 23:33
Сообщение #8

Теоретик от моделизма

Из: Чернівці
Спасибо сказали: 575 раз(а)

Не часто зустрінеш модель такої машини. +
Камо чудово вийшов. Цікавий і охайний. З аером було б проблематично так зробити.
Глушаки дійсно іржавіють, але в цьому випадку - там кожух рознесений з поверхнею корпусу глушака, тому не мав перегрівів, тому і не іржавів нещадно. Підтвердження тому - на фото.
Історія з фото - окремий плюс, жирний.
Робота дуже спдобалась.

Спасибо сказали:

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic